Dancehall Madness 2020


WORKSHOPS | BATTLE | PARTY | MADNESS

Tretí ročník podujatia Dancehall Madness sa pomaly ale isto blíži! Zvolenské tanečné zoskupenie Missy Fellaz opäť spojilo svoje sily spolu s trenčianskym Steps Club-om a vydavateľstvom Most High Records aby Vám sprostredkovali ďalší a ešte intenzívnejší ročník ako boli tie predošlé. Zapíšte si preto do kalendára dátum 22. februára 2020. Na Slovensko miera Classic a Superior zo Sopreme Blazzaz Crew (Jamajka), Tara Renee z New York-u (USA) a Sahar zo Švédska. Nebúdú samozrejme chýbať Missy Fellaz (Zvolen, SK), Dj MeSs (Ghetto Youths Sound, SK) a ich špeciálny hosť Father Diaz (O.S.F Sound) z Viedne (Rakúsko). Trenčín opäť ožije Dancehall-om a bude to naozaj veľké. Tešíme sa na Vás!

____________________

WORKSHOPS

Superior & Classic (JA)
Tara Renee (US)
Sahar (SE)

CENA

Do 01. februára 2020

1 workshop – 25 €
3 workshopy – 60 €

Do 20. februára 2020

1 workshop – 30 €
3 workshopy – 75 €

Na mieste

1 workshop – 35 €
3 workshopy – 90 €

MIESTO

KC Stred – Dlhé Hony (Ul. 28. októbra 2/1168, 911 01 Trenčín)

____________________

DANCEHALL BATTLE | ONE VS ONE

POROTA

Superior Blazzaz (JA)
Classic Blazzaz (JA)
Sahar (SE)

DJ

Father Diaz (AT)

ŠTARTOVNÉ

5 €

MIESTO

Steps Club (Sládkovičova 4, 911 01 Trenčín)

____________________

PARTY

Father Diaz (O.S.F Sound, AT)
Dj MeSs (Ghetto Youths Sound, SK)

Dancehall Showcase by Missy Fellaz (Zvolen, SK)

MIESTO

Steps Club (Sládkovičova 6, 911 01 Trenčín)

____________________

REGISTRÁCIA

missyfellaz@gmail.com

(meno, priezvisko, workshop/battle)

Pre viac informácií volajte +421 914 150 269

____________________

CLASSIC BLAZZAZ (JA)

Tyreek Beason sa narodil v Claredone z kade sa presťahoval do Kingstonu k členom jeho rodiny a hlavne bližšie k dancehallu. Pridal sa ku crew Bermuda Squad keď mal 10 rokov v roku 2009. V roku 2014 keď mal 15 sa začal pohybovať okolo populárnej crew Rifical Team. V roku 2016 keď mal 17 sa pridal k týmu Sopreme Blazzaz s ktorými tancuje a napreduje vo svojej tanečnej kariére až doteraz. Tyreek spolupracoval so známymi umelcami, tancoval na mnohých shows na veľkých pódiách, v hudobných klipoch a vystúpeniach v televízií spolu s jeho aktuálnym tímom.

SUPERIOR BLAZZAZ (JA)

Superior Blazzaz je Jamajčan z Kingstonu. S tancom začal na škole keď mal 12 rokov. Keď dokončil školu pridal sa k skupine Young Blazers a potom k Sopreme Blazzaz Teamu. Spolu vyhrali súťaž Boom Badda Dan na Jamajke v roku 2015. Spolu so svojim týmom spolupracovali s mnohými umelcami ako je napríklad Voicemail, vystupovali v televízií a na JCDC ako špeciálni hostia. Sopreme Blazzaz vytvoril kroky ako je napríklad Who Me, Emotional, Dizzy Gun a Rifle Wave, ktoré sú veľmi populárne medzi dancehall tanečníkmi na celom svete.

SAHAR (SE)

Sahar Taklimi je zakladajúca členka skupiny Laces Creation vo Švédsku a zároveň členka Danca Family (NYC). Samú seba opisuje ako vychovanú hip hopom ale vydatú za dancehall. V roku 2008 trénovala na Broadway Dance Center v New Yorku, kde sa vzdelávala vo viacerých tanečných štýloch. Odvtedy pracuje ako profesionálna tanečníčka po celom svete. Učila napríklad v Južnej Kórei, Južnej Amerike, USA, Anglicku a Indii. Jej domácou základňou kde učí pravidelne je Twisted Feet Dance Academy v Gothenburgu vo Švédsku. Dancehallu sa začala venovať v roku 2009. Pravidelne jazdí na Jamajku, kde sa vzdeláva. Spolu s jej skupinou Laces spolupracovali na vytvorení Afro-Karibskej fúzie – mixu Jamajského dancehallu a rôznych západných a centrálnych Afrických štýlov. Okrem toho produkovala a choreografovala prvú divadelnú show vo Švédsku založenú na Afro-Karibskej fúzii „Passworld“.

TARA RENEE (US)

Tara Renee pochádza z New Yorku (USA) ale má korene na ostrove Dominica a v Južnej Karolíne. Tancuje už od malička, začínala s hip hopom a socou. Keď mala 16 rokov spoznala dancehall a okamžite sa zamilovala do jeho kultúry. Odvtedy sa obklopuje a vzdeláva v dancehallovej kultúre. Cíti sa pohodlne aj v mužskom aj v ženskom dancehalle, vrátane DHQ štýlu. Vďaka svojmu hladu po vedomostiach má dobrú znalosť middle schoolu aj new schoolu. Doma Tara učí dancehall na rôznych tanečných školách. Okrem toho spolupracuje so skupinou Soca n Sweat ako dance fitness inštruktorka. Aktuálne učí pravidelne female dancehall svojich študentov v Manhattane a často hosťuje napríklad vo Philadelphii, Pennsylvanii, Washingtone D.C., Bostone, Georgii alebo Kanade.

22. február 2020
Place: Steps Club (Sládkovičová 4, 911 01 Trenčín, Slovenská republika)
Cast: Father Diaz (O.S.F Sound, AT), Missy Fellaz (Zvolen, SK) & Dj MeSs (Ghetto Youths Sound, SK)
Time: 22:00 - 04:00